Motorówki

Motorówki: rodzaje i klasyfikacja

Do tej pory, polskie motorówki, szczególnie łodzi z silnik zaburtowy istnieje duże zapotrzebowanie wśród miłośników połowów i po prostu tych, którzy doceniają działania natury wokół jeziora lub rzeki.

Motorówki mazury - jest to bardzo ciekawe i przydatne statek, wyposażony w zewnętrzny lub wbudowany w silnik spalinowy. Pojazd ten nadaje się również do spaceru do najbliższego zbiornika wodnego, a dla zawodowego rybołówstwa. Producent motorówek łatwość takich łodzi do transportu i eksploatacji i dużą prędkością.

Obecnie często można znaleźć trzy typy motorówki: krążowniki silnika, motorówki oraz nadmuchiwane silnikowe wyposażone w silnik zaburtowy. Kupując ten czy inny sposób motorówka, należy uwzględnić jego cel, formę zbiornika, zwłaszcza eksploatacji, liczby oczekiwanych pasażerów. Rozważmy główne cechy każdego typu łodzi motorowych.

Sprzedaż motorówek

- Cruiser Silnik jest uniwersalnym środkiem transportu wodnego. Krążowniki mogą być różne kształty i rozmiary, od przestrzeni i komfortu statku w daleką podróż do bardzo małych łodzi, przeznaczone dla wielu pasażerów. Najczęściej cruiser silnik wyposażony jest wszystko, co niezbędne na długie spacery: mieszkalnych kabin, kuchnia, prysznic.

Duże krążowniki silnik może pochwalić się nawet dość duży taras, wyposażony w markizę i leżaki dla Twojej wygody. Prędkość statku zależy od jego mocy, wagi, rozmiarów i silnika. Silnik krążowniki - najlepszym rozwiązaniem dla łodzi: są wygodne i niezawodne.

Sundeck

- Speedboat można porównać z samochodami sportowymi. Jest skierowana do wszystkich prędkości: opływowy kształt oraz specjalne opracowane w sposób, który osiągnął maksymalną wydajność prędkości w kilka sekund.

Speedboat dotyczy motorówki z twardą skorupą i jest wykorzystywany do imprez sportowych na wodzie, w tym na nartach wodnych. Łódź jest doskonale przystosowane do ruchu na morzu.

- Nadmuchiwane łodzie, tak ceniony przez turystów i rybaków, lekki i kompaktowy, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla prywatnych właścicieli. Silnik jest podłączony do rufy za pomocą specjalnych uchwytów. Możesz kupić pakiet łodzi i silnika i mogą być zakupione oddzielnie silnik, ale w tym przypadku Treat wybór bardzo starannie i skonsultować się ze specjalistą, aby wybrać najlepszy silnik do łodzi jest.