Co wybrać: łodzie kabinowe, łodzie motorowe, łodzie z laminatu?

Co wybrać: łodzie kabinowe, łodzie motorowe, łodzie z laminatu?

Teraz rynku łodzie istnieje duża liczba wniosków, że początkujący nie jest trudne i zdezorientowany. Potrzebujesz trochę "program edukacyjny". Je i jest przewodnikiem. Jego misją - pokazać główne cechy wolnego vodnomotornogo i pomóc w trudnych kwestii wyboru nie tylko łodzie kabinowe, sprzęt, łodzie motorowe, akcesoria, łodzie z laminatu, usługi, itp.

Nie da się przewidzieć wszystkich aspektów i niuansów, zwłaszcza, gdy wszyscy producenci stale podnoszą swoje produkty i oferty nowe.

W tym nagrodę najlepszego sprzedawcy - klient zadowolony. Szczególnie miło, gdy kupujący miesięcy później, po w pełni korzystać z łodzi, podziękować. W tym sensie są handlowych - zadowolony klient poleci dobrego sprzedawcy do swoich znajomych.

Aby uzyskać pewne wyobrażenie o spektrum radiowym (nie pełne) możliwości współczesnych sądów vodnomotornyh, najpierw opisać niezwykły statek.

Jest to "St Petersburg" jacht motorowy Silver Star Cabin 650 z przypadkiem dwóch części:

- Zewnętrzna powłoka wykonana z aluminium, na siłę (grubość 4mm na dole).

- Wewnętrznego elementu bez szwu z tworzyw sztucznych: hałasu i izolacji cieplnej, łatwiejsze do czyszczenia (bez szwów), duże bezpieczeństwo pasażerów (bez ostrych krawędzi metalu)

I jego wymiary (długość 6,5 m szerokości i 2,4 m) i szybkiego transferu (prędkość do 41 węzłów (75 km / h)) sprawiają, że nadaje się prawie do jakichkolwiek celów: od pośpiechu romantyczne wycieczki.

Na tej łodzi można chodzić na dużych zbiorników. Na nim można umieścić nowoczesne urządzenia nawigacyjne i silniki o różnej mocy (napowietrzne i stałe). Jego boku są wypełnione styropianem, co sprawia, że ​​100% stanu. Jest to bardzo łatwe i bezpieczne w obsłudze.

Łódź jest idealnym rozwiązaniem dla kilkudniowych wyjazdów do 6 osób. Więc to sprawia, że ​​nowoczesne udogodnienia: namiot jedzenie, miejsce do spania, schowki, zamykane drzwi przesuwnych, oświetlenie w kabinie. (Wewnętrzny materiał jest odporny na ścieranie i blaknięcie) W chłodne dni można włączyć grzejnik. Istnieje również opcja rodziny. Łódź może być przekształcony w mały dom na wodzie, podrasowanym jego kuchenka, zlewozmywak, ogrzewanie, lodówka, WC, TV satelitarną i wiele innych.